Categories
Welcome to Vinnijs.lv

Norēķinu kārtība

Norēķini


Cenas interneta veikalā VINNIJS.LV ir norādītas bez piegādes izmaksām.

Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums uz E-pastu tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums. 

Mēs piedāvājam sekojošus apmaksas veidus:

1. Skaidra nauda (apmaksa preces saņemšanas brīdī) - veiciet pasūtījumu, izdrukājiet (vai saglabājiet mobilajā ierīcē) pasūtījuma apstirpinājumu, kur būtu redzams pasūtījuma numurs un datums, un nāciet saņemt pasūtījumu mūsu darba laikā veikalā VINNIJS, Slokas ielā 76, Rīgā, apmaksu veicot pie pasūtījuma saņemšanas;

2. Apmaksa ar bankas karti (VISA vai MasterCard) vai internetbanku (AS "Swedbank", AS "SEB banka", AS "NORVIK BANKA", AS "Citadele banka" vai AS "Luminor Bank"), pakalpojumu nodrošina maksājumu apstrādes partneris AS "LatCard". 

Izvēloties šo apmaksas veidu, varēsiet apmaksāt pasūtījumu uzreiz ar karti vai internetbanku. Lai to izdarītu, nepieciešams:

- noformēt pasūtījumu;

- piekrist lietošanas noteikumiem;

- kad Jūs nonāksiet līdz maksāšanas solim, kas būs mūsu maksājumu apstrādes partnera AS "LatCard" vietne, nepieciešams izvēlēties ērtāko apmaksas veidu no piedāvātajiem un sekot norādītajām instrukcijām, aizpildīt visus laukus, kas nepieciešami. Visus ievadītos datus apstrādā tikai maksājumu pakalpojumu nodrošinātājs AS "LatCard" - veikals vinnijs.lv nesaņem, nekopē, neapstrādā un nesaglabā pie sevis nekādu informāciju par Jūsu maksājumu datiem. Vairāk informācijas par maksājumu drošību varat atrast šeit: www.latcard.lv.

3. Pārskaitījums, norādot pasūtījuma numuru. Uzņēmuma rekvizīti sekojoši:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VF3",

Reģ.Nr.: 50103848201,

PVN reģ.Nr.LV50103848201

jurid.adrese: Slokas iela 76 - 1, Rīga, LV-1007,

Bankas rekvizīti:

A/S Swedbank, Konta Nr. LV06HABA0551039182477, Bankas kods HABALV22

Paldies, ka izvēlējāties iepirkties pie mums!