Categories
Welcome to Vinnijs.lv

Piegādes noteikumi

Piegāde:

Mēs piegādājam www.vinnijs.lv iegādātās preces uz dažādām valstīm.

Lai pasūtījums tiktu veiksmīgi piegādāts, lūdzu, precīzi norādiet savu adresi un pasta indeksu.     

1.     Preču piegāde pa Latviju.

2.     Preču piegāde uz Lietuvu vai Igauniju.

Piegādes laiks ir 1-2 darba dienas (ja prece pieejama veikalā / noliktavā). 

Pasūtījumiem, kuru summa pārsniedz 100 EUR, piegāde Rīgā tiek nodrišināta bez papildus maksas; pārējā Latvijas teritorijā - bezmaksas piegāde ar pakomātiem vai pa pastu, izņemot lielgabarīta preces (piem., elektromobiļi, velosipēdi utt.), par kuru piegādes izmaksām vienosimies individuāli.

Pasūtījumiem vērtībā zem 100 EUR piegādes izmaksas tiek pierēķinātas kopējam pasūtījumam: piegādei Latvijā 5.00 EUR, piegādei Lietuvā un Igaunijā 25.00 EUR.

Ja vēlaties saņemt pasūtījumu ar piegādi, pasūtījumam, t.sk., piegādes izmaksām ir jābūt apmaksātām pirms piegādes veikšanas. Ja neizmantojāt kādu no tiešās apmaksas veidiem (ko nodrošina mūsu maksājumu apkalpošanas partneris AS "LatCard"), apmaksu var veikt ar bankas pārskaitījumu (mūsu rekvizīti norādīti sadaļā Kontakti).

Mēs garantējam, ka pasūtītās un apmaksātās preces, kas pieejamasmūsu  veikalā / noliktavā, mēs iepakosim un izsūtīsim 24 stundu laikā (darba dienās) no pasūtījuma apmaksas brīža. Mēs neuzņemamies atbildību par kavējumiem, kas radušies pasta vai kurjerdienesta darbības dēļ.
 
Jautājumu gadījumā lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa e-pastu veikals@vinnijs.lv, vai pa tālruni (+371) 25246144